Novinky: Zápis SB: Klik.. :)

Perská kočka, která je závislá na sprchování.

20. února 2009 v 18:51 |  kočičárny

Podivná perská kočka z Británie je závislá na sprchování.

Ilustrační fotofoto: Profimedia


Když začnete svou kočku přemlouvat ke sprchování, asi vás pěkně poprská a poškrábe. Jen málokterý z těchto chlupáčů ochotně skočí do bazénu či vany. A mezi perskými kočkami najdete takových jedinců ještě méně. Perská kočka Chloe anglického chovatele Phila Gardnera je ale podivínem svého druhu, sprchování totiž miluje. A je na něm doslova závislá.

16. 2. 2009 10:37 - LONDÝN
Kdykoli pustí její majitel vodu, jeho lísavá svěřenkyně je okamžitě tam a touží být smáčená proudy vody. Není těžké ji přesvědčit, aby nastavila čumák trysce sprchy a nechala se dlouhé minuty máčet zas a znova.
Pětatřicetiletý zdravotník Phil Gardner žijící v Brightonu tvrdí, že musí teď před svou perskou kočkou Chloe sprchu zamykat a že bojuje s tím, aby za ním při sprchování nelezla.
"Je to perská kočka, a když jí narostou příliš dlouhé chlupy, moc se zacuchají, ale ona to nemá ráda, takže proto ji musím sprchovat. Veterinář mi řekl, že ji mám ostříhat a pak vykoupat. Poprvé jsem to zkoušel a myslel si, že na mě zaútočí, ale pak se ukázalo, že je šťastná, když ji sprchuju, zvláště na hlavě," uvedl s úsměvem mladý muž.
"Chloe miluje ten pocit proudící teplé vody, a teď vždycky nastraží uši, kdykoli pustím sprchu. Musím před ní zamykat dveře koupelny, když se jdu sám sprchovat, protože jinak ne mě skočí a nechce ven," svěřil Gardner britskému listu The Guardian.ZDROJ: WWW.MEDLIN.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama