Novinky: Zápis SB: Klik.. :)

Kočičí Horoskop

1. října 2009 v 14:54 |  Online sjezdy kočičích blogů
Horoskop pro kočky - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
Zkuste svého malého Beránka potěšit nějakým dárkem a trochu se s ním pomazlit. Nejen že se blíží svátek našich mazlíčků a velmi brzy oslaví Mezinárodní den zvířat, ale prostě si to zaslouží. Budete vidět, jakou mu tím uděláte velkou radost.

Horoskop pro kočky - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)
Pokud se domníváte, že se kočka nedá vycvičit, zkuste to. Kočičky v Býčku totiž budou tento týden velmi nakloněny ovládání. Nepřehánějte to ale, prostě je zkuste něčím uplatit, buď hračkou, nebo jídlem. Pak hlavně nezapomeňte na odměnu v podobě velké pochvaly.

Horoskop pro kočky - blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)
Kočičky v Blížencích budou mít řádivý týden, který nenechá v klidu ani jejich páníčky. Budou totiž vyžadovat společné hry a pak také společný odpočinek. Nebraňte se tedy, pokud s vámi bude chtít spát v posteli. Jejich společnost vám bude určitě příjemná.

Horoskop pro kočky - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
Stále ještě nemáte vyhráno, co se týká zdraví a přizpůsobivosti počasí, pokud máte doma chlupáčka v Ráčku. Více je hlídejte, ale problémy očekávejte jen velmi mírné nebo jen ojedinělé. V každém případě se snažte i tak nic nezanedbat.

Horoskop pro kočky - levLev (23. 7. - 23. 8.)
Pokud jste vzdali u svých kočičích Lvíčků jakékoliv snažení je něco naučit, věřte, že nastává doba, kdy s tím zase můžete velmi pomalu začít. Hlavně aktivnější kočičky, jako je egyptská kočka, se rády formou hry zapojí do čehokoliv. Nezapomínejte na pochvaly.

Horoskop pro kočky - pannaPanna (24. 8. - 23. 9.)
Dospělé kočičí Panny se rády v těchto dnech přitulí a budou hodně odpočívat. Koťátka se sice budou oddávat hrám a dovádění, ale také vypozorujete spíše únavu. Prostě je tedy nechte nabrat energii, ale zdraví raději hlídejte, abyste náhodou něco nezmeškali.

Horoskop pro kočky - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)
Pokud se vám zdá, že se vaše kočička ve znamení Váhy nedokáže zabavit sama a potřebuje k tomu vás, není to zřejmě jen zdání. Chce prostě vaši pozornost a také cítit vaši blízkost. Rozhodně byste ji tedy neměli v těchto dnech nechávat dlouho samotnou.

Horoskop pro kočky - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
U kočiček ve Štíru se nedočkáte ničeho, co by mohlo stát za větší zmínku. Vše půjde tak, jak jste zvyklí nejen vy, ale i ony. Budete mít prostě celkem klidný týden. Najdete-li ovšem i tak něco rozbitého, bude se jednat spíše o výjimky, které potvrzují pravidlo.

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)
Kočičky ve Střelci budou trochu aktivnější. Projeví se to hlavně tím, že se dočkáte i nějakých těch prohřešků. Například si budou drápky brousit na místech, která mají zakázána, třeba na sedací soupravě. Snažte se jim už teď odpustit a hlavně je netrestejte.

Horoskop pro kočky - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Máte-li doma taková plemena jako je habešská kočka nebo pixiebob, můžete čekat celkem aktivnější období. Rozhodně se ale pokuste neměnit jejich prostředí, na které jsou zvyklé. Pokud jsou to navíc Kozorohové, nebudou si zvykat moc dobře na jiná místa.

Horoskop pro kočky - vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)
Nyní se nebudete muset až tolik snažit, pokud budete chtít rozveselit svého kočičího Vodnáře. Bude mít totiž dostatek fantazie na to, aby to dokázal úplně sám. Možná vás až překvapí svou samostatností, která mu bude v těchto dnech vlastní. Jsou to prostě zlatíčka.

Horoskop pro kočky - rybyRyby (20. 2. - 20. 3.)
U kočiček v Rybkách se zaměřte hlavně na to, aby nestrádaly samotou. Pokud to bude ve vašich silách, zkuste jim věnovat co možná nejvíce času. Pokud jste vytížení a nemáte tolik volna, zkuste popřemýšlet o kamarádovi. Velmi ho totiž v těchto dnech přivítá.


ZDROJ: WWW.WHISKASKOCKY.BLOG.CZ


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modrá hvězda modrá hvězda | Web | 1. října 2009 v 15:42 | Reagovat

pěkný horoskop :-)

2 Anna Anna | Web | 1. října 2009 v 17:19 | Reagovat

krasny !

3 Anička Anička | E-mail | Web | 3. října 2009 v 22:52 | Reagovat

Ahoj Rychlé packy,prosím,podívali byste se na tuto stránku,je tam soutěž o nejoblíbenější kočičí plemeno-sibiřská kočka.Já jsem tam taky,můžete se zúčastnit,ale nemusíte mi dát hlas,pokud se vám líbí jiné.Je to jen na vás.

http://ko-ci-ci-blog.blog.cz/0909/zacatek-sonp

4 Anička Anička | E-mail | Web | 3. října 2009 v 22:54 | Reagovat

Naše kočka je lev,hravá je opravdu dost,hlavně večer je s ní zábava,když má svoji pětiminutovku.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama